Број на оглас: 2687382
Објавен на: 09.11.2018, 17:55
1 / 2

JAKNA - Speed fire jacket

1.899 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
L
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam orginalna Speed fire jacket, nosena e i socuvana. Kupena vo Germanija, broj "L". Isporaka moze i preku Kargo. Kontakt: 071.341-491