Број на оглас: 2686356
Објавен на: 13.09.2020, 19:05
1 / 2

Se prodava laserski pecatar 4 in 1

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Pecatarot ima skener, printer , kopir i fax.
kompletno ispraven