Број на оглас: 2682711
Објавен на: 07.05.2019, 12:57
1 / 8

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

1 МКД
Квадратура:
21 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор во центарот на Кавадарци на ул " Пано Мударов" бр.5.Деловниот простор располага со два излога,сопствен санитарен чвор, цена по договор. За подетални информации на тел.- 075-921-650