Број на оглас: 2682464
Објавен на: 26.06.2018, 19:28
1 / 2

3 SKORO NOVI - LETNI ODLICNI GUMI METADOR 225/45/17

35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


3 SKORO NOVI - LETNI ODLICNI GUMI METADOR 225/45/17.
MOZNO E DA SE ZEMAT I SAMO 2 ILI SAMO 1 GUMA ODDELNO.
EDNA 35eur
DVE 50eur
TRI 60eur