Број на оглас: 2681746
Објавен на: 14.11.2018, 11:12
1 / 2

Konduri salomon

6.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Broj 44-43 mnogu malko koristeni kako novi i skii 165 golemina za pocetnici 50 evra