Број на оглас: 2680537
Објавен на: 24.04.2019, 22:16
1 / 11

AUDI A4 2.0 TDI

6 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 2.0 tdi proizveden 2006 godina vo odlicna sostojba so dva originalni i funkcionalni kluca i plus plasticniot za izrabotka na drug kluc,domacinsko vozilo vo bez prekorna sostojba bez nikakov nedostatok.servisna kniska.Fabricki ksenon.Smeneto maslo i maslen filter.Servisirano.Registrirano do 01-09-2019god.