Број на оглас: 2676248
Објавен на: 13.01.2019, 02:56
1 / 4

Bakarna pumpa za prskanje

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Bakarna pumpa za prskanje zdrava malku koristena
Kontakt tel: 070 374 876 Goce