Број на оглас: 2676158
Објавен на: 12.10.2018, 15:12
1 / 7

Se prodava Ford Focus 1.6 TDCI

3.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.6 TDCI dizel 66kw 90ks so Full oprema Karavan.Kolata e vo odlicna sostojba i e registrirana do 18.09.2019 godina.so novi zimski letni gumi.Za poveke infomacii javete se na 078 678443 cenata ne e fiksna HITNO !!!!