Број на оглас: 2676064
Објавен на: 22.05.2018, 10:26
1 / 6

FIAT PUNTO 1.1 plin reg.09-2018

830 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
11 kw / 15 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Puntoto e reg.plin ne atestiran ekonomicno malo vozilo pali vozi cenata ima mala korekcija.