Број на оглас: 2675147
Објавен на: 27.02.2021, 12:31
1 / 1

OTKUPUVAM Zastava 750 Fico Fiko

1.111 €
Марка:
Zastava
Модел:
750
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Otkupuvam Zastava 750 fico Fiat 1300 TRISTAC i delovi za istite javetese na 071315639 Jane