Број на оглас: 2673568
Објавен на: 19.06.2018, 18:11
1 / 10

Gilera Nexus 250cc, registriran cela god. staklo

2.400 € Цената е фиксна 2.550 €
Марка:
Gilera
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
Gilera Nexus
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Продавам Gilera Nexus 250cc,
- произведен 2008 година,
- регистриран до 29.11.2018,
- два кодирани клуча
- борд компјутер,
- потрошувачка 3,3л на 100км,
- водено ладење,
- максимална брзина 140км/ч,
- одлични гуми Pirelli Diablo,
... одличен, пали вози.

Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742
Тел: 070/222-742