Број на оглас: 2672270
Објавен на: 19.08.2019, 15:47
1 / 12

Се издава стан во центар со две спални и лифт

10 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Север
Адреса:
Димитар Влахов 14

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се издава стан во центар со поглед на езерото. Станот е со две спални, дневна кујна, трпезарија, купатило, тераса о ходник. Две Клими, фрижидер, мини печка. Можат да се сместат до 10 лица со искористување на дневна соба. Реновиран е во мај. Во зградата на поранешно Зоил-Кјуби Македонија на Димитар Влахов број 14 на четврти кат ,зградата поседува лифт.