Број на оглас: 2671478
Објавен на: 25.06.2018, 15:23
1 / 4

Reno Renault Clio 1.2

1.350 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


-Sportski amortizeri zolti spirali so garancija -parking senzori -ozvucenie -zatemneti stakla so atest -aluminski bandasi 195 50 15 -xenon h4 -retrovizori so zmigavci -centralno Za poveke inf :078 872 786