Број на оглас: 2670708
Објавен на: 09.11.2018, 18:10
1 / 7

Prodavam mrezi topki za Shure mikrofoni,sungeri i drzaci

100 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mrezi topki za Shure mikrofoni,sungeri i drzaci