Број на оглас: 2669250
Објавен на: 03.03.2021, 05:51
1 / 11

Velosipedi

30 € Цената не е фиксна 160 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
27 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


velosipedi i se za velosipedi Fb.Bike service kavadarci.extra ceni.