Број на оглас: 2669241
Објавен на: 17.08.2018, 11:25
1 / 3

SE PRODAVA

160 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava klub masa,visok sjaj,malku koristena kako nova pravena po naracka. Dimenzii 130 x 100 x 60 ( D S V ).Stakloto e gratis. Se prodava poradi renoviranje. . Podetalni informacii na tel. 077-935301 Ivica