Број на оглас: 2669210
Објавен на: 30.06.2020, 13:00
1 / 12

Плац во Берово - Plac vo Berovo

11 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1860 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава урбанизиран плац со 4 маркици кај ловен дом со поглед на Берово во подножје на борова шума - јуовец

Цена по договор.

Контакт телефон - 070 398 957