Број на оглас: 2668750
Објавен на: 07.07.2020, 19:22
1 / 8

VW Touran TDI 2004 regjistrim 08-2018, 7 ulese, full paisje

4.299 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


regjistrim deri 8 muaj 2019
6 shpejtesi
7 ulese
Klimatronik
servis i vajit motorit para 1000 km