Број на оглас: 2664365
Објавен на: 25.05.2018, 15:30
1 / 12

Mazda 6

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
89 kw / 121 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Mazda 6,2005 god so pominati 158 000 km, prv gazda,kupena od mazda salon 02/2005 god od Skopje ,registrirana do 07/2018 god so zelen karton,mnogu dobro socuvana ,komplet servis napraveno,novi plocki,novi zimski gumi,smenet rebras kais. za poveke informacii na tel.
070 214 530 Kire