Број на оглас: 2664163
Објавен на: 18.05.2019, 23:28
1 / 11

YAMAHA TDM 900 2010 godina

5.500 € Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Туринг
Година:
2010
Модел:
TDM
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


YAMAHA TDM 900 cc ,od 2010 godina so 20.000 km vo odlicna sostojba ,napraven redoven servis maslo , filter i kocnici novi , nikakvi ostetuvanja i nedostatoci , nov zaden kufer GIVI, moze da se vidi i proba vednas .