Број на оглас: 2662724
Објавен на: 02.07.2019, 10:58
1 / 1

Apkan Jelsingrad (110 tona)

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Apkan jelsingrad 110 tona 3 metra, vitka lim do 12 mm ,moze zamena ispraven moze da se proba vo sekoe vreme