Број на оглас: 2662573
Објавен на: 05.08.2020, 12:38

ПОНУДА ЗА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА СО БГ-ПАСОШ

777 €
Категорија:
Останато
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Б
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Нудам повише видови на работа во Германија и Швајцарија во фирми преку Словенска фирма за работа , исклучиво со Европски документи ( Бугарски и Хрватски пасош ).
ИТНО МИ ТРЕБААТ :
- Тројца општи работници во пекара во Берлин - Германија
- Двајца искусни плочкари за работа во Швајцарија
- Двајца општи работници за работа во фабрика во Швајцарија .
- ПЛАТЕН СМЕШТАЈ И ПРЕВОЗ ДО И ОД РАБОТА
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 071239210
Или на viber .