Број на оглас: 2661893
Објавен на: 23.11.2018, 09:47
1 / 9

Продажба на бусен трева

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продажба на англиска,мешавина и ливадска бусен трева за вашите дворови,паркови,стадиони...