Број на оглас: 2661053
Објавен на: 24.05.2018, 13:00
1 / 6

Се продава Мерцедес е220 2005 година

8.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Мерцедес е220 елеганс произведена 2005 година со поминати 280000 км во одлична состојба, редовно сервисирана, без дефект регистрирана до август 2018 година, со предни и задни сензори за паркирање, со автоматски менувач Можна е и замена.