Број на оглас: 2660901
Објавен на: 15.03.2019, 19:41
1 / 3

mashina za meso

16.000 МКД Цената е фиксна 22.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


masina za melenje meso so plus sito za kolbasi i nozot e proxromsi raboti tivko