Број на оглас: 2659959
Објавен на: 18.03.2019, 14:13
1 / 10

massey ferguson 240

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo besprekorna sostojba proozveden e 2008 a kupen 2009 rabotni casa ima 880. Lice za Kontakt pance 070647035