Број на оглас: 2659665
Објавен на: 13.09.2018, 22:28
1 / 3

Gitara-Mnogu Dobro Socuvana

4.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Mnogu Malku Koristena Gitarata e vo odlicna sostojba.