Број на оглас: 2658697
Објавен на: 24.01.2019, 07:52

Продавам Дво Спратна Куќа

20.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
130 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
20 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Јаинци 31

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


КОНТАКТ: 075508462

Продавам дво спратна куќа на која првиот спрат е наместен а вториот спрат е фалат уште некои мали работи.
Повелете видетеја.

КОНТАКТ: 075508462