Број на оглас: 2658305
Објавен на: 25.11.2018, 17:39
1 / 1

Kukjata se izdava pod kirija

250 €
Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Нема
Дворна површина:
550 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1965
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
ul.Ilindenska br.14

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


5 sobi,namestena,cirija 250e