Број на оглас: 2657913
Објавен на: 21.06.2019, 15:34
1 / 2

UNION SPECIAL

200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trikotazen overlak Union Special 4 konci 2 igli ekstra sostojba.