Број на оглас: 2656869
Објавен на: 09.11.2018, 16:07
1 / 2

4x114.3 14 inci za JAPONSKI VOZILA

80 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 staklo novi celicni bandazi 14ki 4x114.3 koi pasuvat na chevrolet, daewoo, honda, mazda,mitsubishi,nissan,rover, dr.vozila.Cena za komplet 60€ a poedinecno 20€ parce.