Број на оглас: 2655979
Објавен на: 16.05.2019, 10:56
1 / 7

Mahindra 595DI

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Тракторот е бес никаква мана моторот е 52 коњски сили има хидрауличен волан и комплет тегови на задни тркала и напред со 2200 сати купен нов 2009год од Интеркар од Скопје
--------------------------------------------------------------
Телефон за контакт
078-445-271 Мирослав