Број на оглас: 2655645
Објавен на: 17.07.2018, 01:09
1 / 2

Плацеви и ниви - Карпош

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат/издаваат голем број на плацеви/парцели на одлични локации во Карпош, идеални за изградба на индустриски и други објекти.
Viber: +359876646028