Број на оглас: 2655488
Објавен на: 20.03.2019, 14:36
1 / 10

SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN

1 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
64 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
BIZNIS CENTAR

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP
070/684 097.