Број на оглас: 2653659
Објавен на: 22.06.2018, 14:00
1 / 12

KIA CEE'D SW 2008g PERFECTNA registrirana cela god.

По Договор 4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Cee'd
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇲🇰🇲🇰🇲🇰Kia ceed sw 2008 год. произведена ,не е од увоз
✔✔✔ еуро5 ✔✔✔
🏁🏁🏁1.4 бензин 110кс🏁🏁🏁
на ланче мотор немате никакви дополнителни трошкови
🚗Регистрирана до 10.2018г.
Со сервисна книшка 📰не е увезувана
✔2 Нови предни мортизери
✔4 нови зимски гуми ставени оваа сезона
✔Нов Акомулатор сменет пред 5 месеци
Колата е во перфектна состојба исправна 100% без никаква мана
🔝🔝🔝МОТОРОТ НА КОЛАТА🔝🔝🔝
Е ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА✔✔✔


✔Централно далечинско заклучување со два оригинални клучеви
✔Имобилајзер
✔Фабрички аларм
✔Команди на волан
✔Патен борд копјутер
✔10 air bag
✔Клима *** исправна
✔Електрика на стакла
✔ЦД со Мp3 фабричко Clarion 8 звучници екстра фабричко озвучување
✔ABS ✔ESP ✔ASR
☑Магленки, ☑Кожен волан ,☑менувач,
☑Наслон за раце со мини ладилник во него, и многу друга опрема
На колата функционира се до последно дугме,со редовни сервиси,слобдно може да се проба во секое време и да се провери по ваша желба


Околу цената има простор на лице место за последна ЦЕНА💶💶💶💶💶
×××МОЖЕ замена за
×××Пежо307 ,
×××Фиат Браво над 2007г
И со РЕАЛНИ ПОНУДИ

Повеќе инфо на
📲📱0⃣7⃣1⃣ 3⃣3⃣8⃣ 9⃣5⃣7⃣може и на viber на истиот број