Број на оглас: 2653248
Објавен на: 12.10.2018, 07:42
1 / 8

Peugeot 807 2.2 HDI

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
807
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2017
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 807 2.2 HDI so 7+1 sedista. Pominati 224.000 km. Voziloto e vo top sostojba. Mozna e zamena za patnicko kombe.