Број на оглас: 2653024
Објавен на: 20.11.2018, 11:59
1 / 5

Zamena za avtomobil masina za betonski blokovi

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Zamena za avtomobil masina za betonski blokovi. Poluavtomatski masini za betonski blokovi 4 boka
075336274