Број на оглас: 2651240
Објавен на: 30.09.2019, 23:15
1 / 5

kuka za hyundai accent 98 god , ne e euro kuka

1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


kuka polovna izvadena od accent 1998 god,
ja prodavam za 1200 den. kukata e vo ekstra sostojba,kvalitetna.

ne e euro kuka,