Број на оглас: 2649529
Објавен на: 09.11.2018, 08:26
1 / 1

Asus X501A na delovi

1 МКД
Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
3 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Asus X501A na delovi. Maticnata ne raboti drugite delovi se sipravni.