Број на оглас: 2647085
Објавен на: 19.03.2020, 11:30
1 / 6

FIAT STILO DIZEL OD 2002

1.600 € Цената не е фиксна 1.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FUL OPREMA, registriran do 10 2020,; napraven generalen servis...