Број на оглас: 2646302
Објавен на: 15.06.2019, 09:18
1 / 1

Playstation 3 чипување и поправка

1 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Чипување и поправка на playstation3 i na 4.83