Број на оглас: 2645373
Објавен на: 15.02.2020, 12:13
1 / 11

peugeot 307 cc cabrio

3.790 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Автомобилот е во одлична состојба, сменети улје филтри, натегачи, водна пумпа, гуми на 80%, алу бандажи 17 инчи, на БГ таблици, ЕУРО 4, може да се префрли на мк документи.
Продавам или менувам за VW Touran, на странски(БГ) табли