Број на оглас: 2644327
Објавен на: 15.02.2018, 17:16
1 / 5

ELEN KAMEN PLAC ZA GRADBA

По Договор
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vo centar na elitnata naselba ELEN KAMEN se prodava plac so dozvola za gradba na individualna stambena zgrada - 10 visini.