Број на оглас: 2644048
Објавен на: 15.04.2019, 23:06
1 / 7

MERLO 30 13 ROTO

175 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Merlo uvezeno od CH 2001god 5400h.super sostojba