Број на оглас: 2643970
Објавен на: 29.02.2020, 18:50
1 / 1

Skoda Felicia 1.3 vo delovi

По Договор
Марка:
Skoda
Модел:
Felicia
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za skoda felicija motor ekstra samo vo delovi cela ne se prodava inf na 077 726 148