Број на оглас: 2643003
Објавен на: 12.01.2019, 04:26
1 / 7

Prodavam stan vo gradba 62m2 so 2 spalni sobi

790 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
62 m²
Греење:
Друго
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
ul. Vanco Pitoseski

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam stan vo gradba 62m2 (so list za predbelezuvanje) so spalna i detska soba na 5ti i posleden kat(so lift), zgradata e vo ravrsna faza i se naogja na ul. Vanco Pitoseski (vednas do detskata gradinkata Lihnida).