Број на оглас: 2642299
Објавен на: 09.03.2019, 17:05
1 / 2

Keramidi

7 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


prodavam polovni keramidi kikinda 350 parcinja

info na 072 535 303