Број на оглас: 2641278
Објавен на: 26.09.2020, 21:14
1 / 2

Nova moto jakna DAINESE Super Speed Tex (SP-R)

130 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Вид на оглас: Се продава


Nova neoblecena moto jakna
DAINESE Super Speed (SP-R)
All season jakna - crna, br. 52 (taa na videoto e 50, eden broj pomala)