Број на оглас: 2640724
Објавен на: 12.02.2019, 22:00
1 / 4

KUKA NOVA GRADBA

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
11
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1996
Година на реновирање:
1996
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
u

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na dva sprata so vnatresni skali,dve terasi, dve banji i megjuspratna ploca centar na grad.