Број на оглас: 2637865
Објавен на: 20.10.2019, 20:59
1 / 5

Iveco Stralis

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se pordavaat poveke vlekaci marka Iveco stralis .Site kamioni se vo dobra sostojba spremni za rabota bez dodatni vlozuvanja.ceni povolni mozna e i zamena za avtomobil pick up avtomobil kombe i slicno . Kontakt telefon 070/207-157